Instagram To był ICH dzień ! Reportaże ślubne Ełk, Giżycko, Pisz, Grajewo, Augustów, Suwałki, Białystok, Warszawa Fotograf ślub Ełk Grajewo Olecko Kielce Sandomierz Tarnobrzeg Rzeszów Lublin

To był ICH dzień ! Reportaże ślubne Ełk, Giżycko, Pisz, Grajewo, Augustów, Suwałki, Białystok, Warszawa

Po długiej przerwie nadszedł czas aby pokazać coś nowego. Będzie to reportaż jakiego na moim blogu zdjęć ślubnych, jeszcze nie było.
Poznajcie Renię i Pawła, których chciałbym serdecznie pozdrowić oraz podziękować, że wybrali właśnie mnie. Ich ślub na długo pozostanie w mojej pamięci, dlatego też tak obszerny reportaż – chcę Wam opowiedzieć jak było, może chociaż trochę wczujecie się w klimat miejsca, w którym odbyło się wesele.
Była radość, zabawa, łzy szczęścia…. i ten błysk w ich oczach, sposób w jaki na siebie patrzyli…Zabawa była tak udana, że jeden dzień to za mało, więc konieczne były poprawiny. Aż zima, chodź na chwilę dopisała, toteż i kulig był na miejscu. 
Zobaczcie sami!
Tańcom nie było końca, a najjaśniej świeciła Gwiazda Pani Młoda!


Fotografia ślubna Ełk Białystok Warszawa. 
Zapytaj o ofertę reportaży ślubnych na sezon 2016/2017

Sesje rodzinne, pozowane sesje podaruj w prezencie. Podziel się tym wpisem z innymi:

O autorze

Zajmuję się fotografią ślubną. Fotografuję także chrzty. Wykonuję sesje ciążowe oraz zdjęcia rodzinne. Działam na terenie Ełku, Olsztyna, Białegostoku, Giżycka, Grajewa, Węgorzewa, Augustowa, Piszu, Orzysza i innych miast Warmii, Mazur, Podlasia oraz Mazowsza.