Instagram Nowe studio, nowi goście - dzieci przed obiektywami. Fotografia dziecięca Ełk, Giżycko, Olecko. Studio fotograficzne. Fotograf ślub Ełk Grajewo Olecko Kielce Sandomierz Tarnobrzeg Rzeszów Lublin

Nowe studio, nowi goście - dzieci przed obiektywami. Fotografia dziecięca Ełk, Giżycko, Olecko. Studio fotograficzne.

W miniony weekend odwiedziła mnie Paulina z dwójką rozkosznych pociech;
Otylka i Oliwier. 
Miałem więc okazję przetestować nowy sprzęt. I  mowa nie tylko o obiektywach ale przede wszystkim o wyposażeniu oraz gadżetach niezbędnych do sesji dziecięcej. 
Tła, zabawki, opaski, skrzynki, tabliczki ... i jeszcze wiele więcej.
Przede mną kolejne sesje rodzinne tak więc testów ciąg dalszy w najbliższym czasie. 
Czekam również na nowe szkiełko. Jeszcze nie zdradzam jakie. MAM nadzieje, że sprosta moim wymaganiom, a przede wszystkim efekty optyczne zadowolą Klientów, na co bardzo liczę. 


Mama z córką sesja rodzinna 
mały mechanik sesja rodzinna 

pomysł na sesję dziecięca - mały siłacz 

pomysł na sesję rodzinną - w tle brata 

Oliwier 


pomysł na prezent - sesja rodzinna, mama z córką b&wZapraszam wszystkich zainteresowanych sesjami dziecięcymi, rodzinnymi jak również foto reportażami z uroczystości rodzinnych oraz firmowych do kontaktu. 


Podziel się tym wpisem z innymi:

O autorze

Zajmuję się fotografią ślubną. Fotografuję także chrzty. Wykonuję sesje ciążowe oraz zdjęcia rodzinne. Działam na terenie Ełku, Olsztyna, Białegostoku, Giżycka, Grajewa, Węgorzewa, Augustowa, Piszu, Orzysza i innych miast Warmii, Mazur, Podlasia oraz Mazowsza.